Cukrové zdobenie s motívom motýľov vo veselých farbách. V balení 50 g.
Motýle FunCakes jarnej jemných farieb sú ideálne na zdobenie košíčkov. Samozrejme sú tiež skvelé pre muffiny, sušienky, dezerty a ďalšie cukrárske výrobky, ktoré vás napadnú. Zdobenie je určené pre finálne zdobenie, bez nutnosti ďalších úprav.
Balenie obsahuje: 50 g
cukor, ryžová múka, hydrogenovaný olej (repkový), zahusťovadlo: E413, farbivo: E101, E120, aróma
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1772 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 423,4 kcal |
| Tuk | 4,1 g |
| - z toho nasýtených | 1,6 g |
| Sacharidy | 94,0 g |
| - z toho cukry | 87,0 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | oranžová / ružová |
| Kategória: | Cukrové zdobenie s motívmi |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Dekorácie na torty ozdoby a posypy | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143517662 |
| Kód produktu | F52055 |